Ludzie

mikolajMIKOŁAJ KMIECIK

przewodniczący Koła Naukowego Filozofów

Nazywam się Mikołaj Kmiecik, jestem studentem trzeciego roku filozofii na Akademii Jana Długosza w Częstochowie i pełnię funkcję przewodniczącego Koła Naukowego Filozofów AJD. Moje zainteresowania oscylują wokół filozofii nauki – w szczególności filozoficznych zagadnień kosmologii, dialogu filozofii i nauki, filozofii analitycznej oraz twórczości naukowej księdza profesora Michała Hellera.

damianDAMIAN NOWAK

Zaplecze medialne

Nazywam się Damian Nowak, z wykształcenia jestem pedagogiem oraz informatykiem. Obecnie kończę studia pierwszego stopnia na kierunku filozofia. Początkowo traktowałem filozofię jako niezwykle skuteczną gimnastykę umysłu, lecz bardzo szybko zdałem sobie sprawę z szerokiego spektrum zastosowań tej wiedzy, zwłaszcza w rozwoju duchowym i poszukiwaniu sensu życia.

Filozofia pochłonęła mnie do tego stopnia, że w lutym 2016 r. postanowiłem stworzyć kanał „Światły” na który nagrywam przeróżne filmy związane z „Królową Mądrości”. Mniej więcej w tym samym czasie rozszerzyłem działania kanału o blog i fanpage, a także stworzyłem na Facebooku grupę dyskusyjną „Szanowni Miłośnicy Mądrości” na której aktywnie udziela się najwybitniejszych śmietanka towarzyska dążąca do Prawdy.

Jeśli chodzi o Koło Naukowe Filozofów, to od początku zaangażowałem się, w jego działalność medialną. Poświęciłem wiele godzin na nagrywanie dla Koła naprawdę dobrych filmów, zmontowanie ich oraz promocję. Mam nadzieję, że z Twoją pomocą nasze materiały dotrą do największej liczby osób i wzbogacą Twoje i ich życie.

Tutaj się udzielam: